fbpx
Google Adwords2020-08-19T12:59:22+02:00

Reklama Google Ads (AdWords)

większy ruch na stronie

Większy Ruch na Stronie

Reklama AdWords precyzyjnie skierowana do określonej grupy docelowej zyskuje wartościowy ruch na stronę.

Wzrost Sprzedaży

Jednoczesne wykorzystanie kilku kanałów reklamowych daje możliwość dotarcia do klientów na każdym etapie procesu zakupu.

Płatność za Efekt

Opłata pobierana jest wyłącznie za kliknięcie reklamy a nie za wyświetlenie, co oznacza płatność tylko za przejście na stronę.

Pełna Kontrola

Wiele możliwości konfiguracji ustawień i opcji reklamy Google AdWords umożliwia pełną kontrolę nad emisją reklam w wybranych kanałach.

Reklama w Google
Pozwól Sobie Pomóc
Napisz do Nas!

ODBIERZ BEZPŁATNĄ OFERTĘ

Innowacyjność i Rozwój

Stale poszerzamy nasz zakres usług oraz każdego dnia znajdujemy nowe pomysły i innowacyjne rozwiązania, które wdrażamy dla naszych klientów.

Wiedza i Doświadczenie

Tworzone przez nas strategie są efektem przemyślanych, precyzyjnych analiz oraz trafnych wniosków, popartych wieloletnim doświadczeniem naszego zespołu.

Profesjonalizm i Kompleksowość

W naszych działaniach marketingowych wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone, skuteczne i bezpieczne metody pozycjonowanie stron internetowych.

Często Zadawane Pytania (FAQ) - Kampania Google Ads (Adwords)

Jakie są koszty obsługi kampanii Ads (Adwords)?2020-03-09T20:10:14+01:00

Koszty prowadzenia kampanii Google Ads, które ponosi reklamodawca składają się z budżetu przeznaczone na reklamę oraz wynagrodzenia agencji. W naszej agencji Whitenet miesięczny koszt prowadzenia standardowej kampanii linków sponsorowanych wynosi 15% wydanego budżetu, jednak nie mniej niż 300 zł. W sytuacji chęci uruchomienia kliku różnych typów kampanii opłata ta odpowiednio rośnie.

Ile kosztuje kliknięcie reklamy?2018-02-03T10:53:02+01:00

Opłata za kliknięcie jest zależna od branży reklamodawcy oraz od sieci reklamowej w której reklama zostanie uruchomiona. Jedynie na podstawie przeprowadzonych kampanii przez naszą agencję możemy określić zakres kosztów za klik. W sieci wyszukiwania Google wynosi od 0,04 zł do nawet 30 zł, natomiast w sieci reklamowej przy reklamie bannerowej koszty są znacznie mniejsze.

Czy warto wynająć do obsługi WhiteNet?2018-02-09T22:40:05+01:00

Inwestycję w kampanię Google Adwords można powierzyć wyspecjalizowane agencji lub prowadzić samodzielnie. Rozwiązania te mają swoje wady oraz zalety. Wybierając agencję musimy liczyć się z dodatkowym kosztem, ale to posunięcie oszczędza mnóstwo czasu i pieniędzy. Powierzając specjalistom, mamy gwarancję, że budżet wykorzystany zostanie na realizację założonych celów biznesowych, bez kosztownych pomyłek.
Nasi specjaliści od kampanii Adwords stale podnoszą swoje kwalifikacje przez liczne szkolenia i testują coraz to nowsze rozwiązania od wielu lat. Dodatkowo, każde konto AdWords jest poddawane regularnej ocenie w programie Google Partners. Wysoka ocena skuteczności prowadzonych kampanii AdWords potwierdza nasz profesjonalizm oraz doświadczenie w zakresie prowadzenia różnych typów kampanii. Jesteśmy pewni, że nasze usługi są na najwyższym poziomie i rzutują na rozwój biznesów naszych klientów.

Między innymi zapraszamy klientów z miast: Katowice, Mikołów, Tychy, Gliwice, Zabrze, Bytom, Rybnik, Chorzów, Ruda Śląska, Sosnowiec, Żory, Tarnowskie Góry, Knurów, Toszek, Będzin, Dąbrowa Górnicza, Jaworzno, Mysłowice, Piekary Śląskie, Pszczyna, Racibórz, Siemianowice Śląskie, Świętochłowice, Siemianowice, Kędzierzyn-Koźle, Warszawa.

Płatność przed czy po?2018-02-03T10:59:02+01:00

Działamy podobnie jak wszystkie agencje. Opłatę pobieramy z góry, identycznie działa to w przypadku samodzielnego uruchomienia kampanii w Google. Zanim rozpoczniemy reklamowanie, będziemy musieli doładować swoje konto określonym budżetem. Działą to podobnie jak w telefonach komórkowych na kartę.

Ile powinien wynosić budżet na reklamę w Google?2018-02-03T01:28:48+01:00

To dość trudne pytanie i nie da się na nie odpowiedzieć jednoznacznie. W dużej mierze zależy ona od wyznaczonych celów, od konkurencji, sezonowości, kosztów kliknięcia czy kosztów konwersji.
W WhiteNet pomagamy ustalić optymalną wartość budżetu, wystarczy wypełnić formularz a my w ciągu 24h wyślemy ofertę.
Jeśli masz już zaplanowany budżet na reklamę w Google, przygotujemy propozycję kampanii, która będzie optymalna w tym budżecie.

Jakie działania wykonuje specjalista Google Ads (Adwords)?2020-03-09T20:11:37+01:00

Nasza praca polega na przygotowaniu, konfiguracji oraz na bieżąco monitorujemy i optymalizujemy kampanie reklamowe Google Ads (Adwords). Nasi eksperci od reklamy Google Ads są zawsze do dyspozycji klienta, dzięki temu podpowiedzą jakiego typu kampanię uruchomić, jakie wybrać słowa kluczowe i ile zainwestować, aby reklama przyniosła zamierzony efekt. Indywidualnie przydzielony specjalista czuwa nad przebiegiem kampanii i na bieżąco wprowadza zmiany mające na celu wzrost efektywności działań. Każda większa zmiana jest dokonywana w porozumieniu z klientem, a efekty przedstawiane są w comiesięcznych raportach.

Cennik AdWords - Koszty Agencyjne

SIEĆ WYSZUKIWANIA GOOGLE

Zakres usług:

Reklama w wyszukiwarce

 • Standardowa

Budżet Prowizja
< 2000 zł 300 zł
od 2000 zł 300 zł
+ 15% budżetu powyżej 2000 zł
> 8000 zł negocjowane indywidualnie

SIEĆ WYSZUKIWANIA I REKLAMOWA

Zakres usług:

Reklama w wyszukiwarce

 • Standardowa
 • w Zakupach Google

Reklama w sieci reklamowej

 • kierowanie kontekstowe
 • kierowanie behawioralne
 • remarketing

Budżet Prowizja
< 2000 zł 400 zł
od 2000 zł 400 zł
+ 16% budżetu powyżej 2000 zł
> 8000 zł negocjowane indywidualnie

GOOGLE, GMAIL, YOUTUBE

Zakres usług:

Reklama w wyszukiwarce

 • Standardowa
 • w Zakupach Google

Reklama w sieci reklamowej

 • kierowanie kontekstowe
 • kierowanie behawioralne
 • remarketing

Reklama w Gmail Sponsored Promotions

Reklama video w Youtube

Budżet Prowizja
< 2000 zł 600 zł
od 2000 zł 600 zł
+ 16% budżetu powyżej 2000 zł
> 8000 zł negocjowane indywidualnie

Koszty Kampanii - Przykład

Koszt prowadzenia kampanii w przypadku linków sponsorowanych w wyszukiwarce (standardowa reklama Adwords), to 15% budżetu, lecz nie mniej niż 300 zł. Wynagrodzenie odpowiednio wzrasta przy dodatkowych opcjach. Przykład: reklamodawca chce zlecić prowadzenie reklam: w wyszukiwarce, w sieci reklamowej kierowaną kontekstowo oraz remarketing przy budżecie wynoszącym 3500 zł. WhiteNet pobierze wynagrodzenie 400 zł + 16% budżetu powyżej 2000zł, czyli razem 640 zł.

Kampania Google Adwords

Zamów Indywidualną Wycenę! - Wypełnij Formularz.

FORMULARZ
Go to Top