Remarketing – Jak Działa?

co to jest remarketing?

Remarketing

Remarketing to narzędzie, dzięki któremu klienci, którzy już raz odwiedzili Twoją stronę, będą o niej nadal pamiętać. Reklamy konkretnej usługi, którą się zainteresowali, będą pokazywać się w każdym możliwym miejscu – na portalach społecznościowych, serwisach informacyjnych, po prostu wszędzie tam, gdzie klient zajrzy. W ten sposób stale będzie myślał o Twoich produktach i odkryje w sobie wewnętrzną potrzebę, by je nabyć. Dzięki temu Twoja marka stanie się bardziej rozpoznawalna i będzie sprawiać wrażenie dużej, poważnej firmy. Pozwoli też na zwiększenie konwersji w Twoim sklepie o 50%. Więcej możesz przeczytać na naszym blogu w temacie „Co to jest remarketing i jak działa?

Remarketing – Tania Reklama

Najlepszym aspektem remarketingu jest jego niewiarygodnie niska cena. Klienci mogą oglądać Twoją reklamę kilkaset razy dziennie, a Ty nie zapłacisz za to ani złotówki. Płacisz wtedy, gdy ktoś zdecyduje się wrócić i kliknie w Twoją reklamę, czyli prawdopodobnie kupi produkt.

remarketing CPC
remarketing tania reklama

Płać tylko za Efekt

PPC, czyli Pay Per Click, to opłacalny system rozliczania, który sprawia, że płacisz tylko za skuteczną reklamę. Co więcej, w łatwy sposób możesz zaplanować swój miesięczny budżet i nie wydać ani złotówki więcej niż zaplanowałeś.

Remarketing – FAQ

Więcej informacji znajdziesz w kategorii „Google AdWords”. Tam odpowiadamy na najczęściej zadawane pytanie. Dodatkowo znajdziesz szczegółowo opisane koszty związane z prowadzeniem kampanii reklamowej Remarketingu przez naszą agencję.

FAQ + CENNIK GOOGLE ADS

Kampanie Remarketingowe

Zamów Indywidualną Ofertę! – Przypomnij się klientom!

WYŚLIJ ZAPYTANIE

Na Naszym Blogu

  • adwords wszystko co musisz wiedzieć

    22.01.2018 (aktualizacja 04.10.2020)

  • adwords czy pozycjonowanie

    09.01.2018 (aktualizacja 04.10.2020)

  • co to jest remarketing i na czym polega?

    08.01.2018 (aktualizacja 28.08.2021)