Remarketing – Jak Działa?

co to jest remarketing?

Reklama Remarketingowa

Remarketing to narzędzie, dzięki któremu klienci, którzy już raz odwiedzili Twoją stronę, będą o niej nadal pamiętać. Reklamy konkretnej usługi, którą się zainteresowali, będą pokazywać się w każdym możliwym miejscu – na portalach społecznościowych, serwisach informacyjnych, po prostu wszędzie tam, gdzie klient zajrzy. W ten sposób stale będzie myślał o Twoich produktach i odkryje w sobie wewnętrzną potrzebę, by je nabyć. Dzięki temu Twoja marka stanie się bardziej rozpoznawalna i będzie sprawiać wrażenie dużej, poważnej firmy. Pozwoli też na zwiększenie konwersji w Twoim sklepie o 50%. Więcej możesz przeczytać na naszym blogu w temacie „Co to jest remarketing i jak działa?

Remarketing
Odbierz Ofertę
Przypomnij Się Swoim Klientom

ODBIERZ BEZPŁATNĄ OFERTĘ

Innowacyjność i Rozwój

Stale poszerzamy nasz zakres usług oraz każdego dnia znajdujemy nowe pomysły i innowacyjne rozwiązania, które wdrażamy dla naszych klientów.

Wiedza i Doświadczenie

Tworzone przez nas strategie są efektem przemyślanych, precyzyjnych analiz oraz trafnych wniosków, popartych wieloletnim doświadczeniem naszego zespołu.

Profesjonalizm i Kompleksowość

W naszych działaniach marketingowych wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone, skuteczne i bezpieczne metody pozycjonowanie stron internetowych.

Remarketing – Tania Reklama

Najlepszym aspektem remarketingu jest jego niewiarygodnie niska cena. Klienci mogą oglądać Twoją reklamę kilkaset razy dziennie, a Ty nie zapłacisz za to ani złotówki. Płacisz wtedy, gdy ktoś zdecyduje się wrócić i kliknie w Twoją reklamę, czyli prawdopodobnie kupi produkt.

remarketing CPC
remarketing tania reklama

Płać tylko za Efekt

PPC, czyli Pay Per Click, to opłacalny system rozliczania, który sprawia, że płacisz tylko za skuteczną reklamę. Co więcej, w łatwy sposób możesz zaplanować swój miesięczny budżet i nie wydać ani złotówki więcej niż zaplanowałeś.

Remarketing – FAQ

Więcej informacji znajdziesz w kategorii „Google AdWords”. Tam odpowiadamy na najczęściej zadawane pytanie. Dodatkowo znajdziesz szczegółowo opisane koszty związane z prowadzeniem kampanii reklamowej Remarketingu przez naszą agencję.

FAQ + CENNIK

Kampanie Remarketingowe

Zamów Indywidualną Ofertę! – Wypełnij Formularz.

FORMULARZ