Reklama Produktowa – Zakupy Google

zakupy google

Atrakcyjna, graficzna forma, wyróżniająca się na tle tekstowych reklam i organicznych wyników wyszukiwania.

Ekspozycja ceny produktu i ewentualnych promocji od razu z poziomu wyszukiwarki

zakupy google3

Automatyczne dopasowanie produktu do słów wyszukiwanych przez użytkownika w wyszukiwarce.

strony www inteligentne rozwiązania

Możliwość wyświetlenia reklam kilku produktów oraz reklamy tekstowej, jednocześnie dla jednego zapytania.

Kampanie Produktowe W Google
Zapytaj o Ofertę!

ODBIERZ BEZPŁATNĄ OFERTĘ

Co to Zakupy Google?

Zakupy Google to reklama skierowana do sklepów internetowych. Dzięki niej można pokazać w wyszukiwarce konkretne produkty dostępne w Twojej witrynie. Podczas prezentacji produktów w Google wyświetlane jest jego zdjęcie, tytuł, cena oraz nazwa sprzedawcy. Zapraszamy również na naszego bloga firmowego gdzie w artykule „Zakupy Google – Twoje Produkty w Wyszukiwarce Google” szerzej omawiamy ten temat.

Współpraca z WhiteNet – Koszty

Zarządzanie budżetem w reklamach produktowych to bardzo ważna sprawa, dlatego warto zlecić to wyspecjalizowanej agencji. Dzięki temu unikniesz błędów, które mogą spowodować nieopłacalność uruchomionej kampanii. W WhiteNet zawsze zwracamy szczególną uwagę na potrzeby klienta i jesteśmy wstanie dopasować różne metody, dzięki którym kampania przyniesie określone korzyści. Podobnie jak pozostałych kampaniach Adwords nasze wynagrodzenie to procent zarządzanego budżetu kampanii. Więcej informacji w naszym cenniku Adwords.

Innowacyjność i Rozwój

Stale poszerzamy nasz zakres usług oraz każdego dnia znajdujemy nowe pomysły i innowacyjne rozwiązania, które wdrażamy dla naszych klientów.

Wiedza i Doświadczenie

Tworzone przez nas strategie są efektem przemyślanych, precyzyjnych analiz oraz trafnych wniosków, popartych wieloletnim doświadczeniem naszego zespołu.

Profesjonalizm i Kompleksowość

W naszych działaniach marketingowych wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone, skuteczne i bezpieczne metody pozycjonowanie stron internetowych.

Kampania Zakupy Google

Zamów Indywidualną Ofertę! – Wypełnij Formularz.

FORMULARZ