Administracja i Opieka Techniczna
Strony Internetowej

strony www inteligentne rozwiązania

Bezawaryjność Strony

Częste aktualizacje gwarantują stabilność strony

Bezpieczeństwo

Opieka nad stroną przez wykwalifikowanych specjalistów

Oszczędność Czasu

Mnóstwo dodatkowego czasu dla siebie i firmy

Ochrona wydatków

Stała miesięczna opłata, brak dodatkowych kosztów.

Administracja strony internetowej polega na przejęciu obowiązków związanych z zapewnieniem poprawnego jej funkcjonowania. W WhiteNet gwarantujemy ciągłość działania witryny oraz stabilność, dbając o poprawne wyświetlanie w przeglądarkach internetowych oraz o jej bezpieczeństwo.
Opieka nad stroną internetową wymaga posiadania użytecznej wiedzy i należytych umiejętności, gdyż jest to proces mający duże znaczenie w kontekście prawidłowego funkcjonowania strony internetowej. Dlatego warto powierzyć opiekę nad stroną internetową wysokiej klasy specjalistom. Współpraca z WhiteNet w zakresie administracji strony internetowej polega na wsparciu kompetentnych fachowców, którzy będą w stanie skutecznie administrować i aktualizować Państwa witrynę.

Do kogo adresowana jest usługa
administracji strony internetowej?

Administracja strony internetowej to usługa, którą adresujemy przede wszystkim do firm, dla których wykonaliśmy już samą stronę lub sklep internetowy, a które chciałyby również skorzystać z fachowej opieki nad nią. Główne zalety takiej oferty dla Państwa firmy to:

 • stała pewność, że strona jest zaktualizowana i działa poprawnie,

 • oszczędność czasu, który można wykorzystać na inne biznesowe działania,

 • bieżący dostęp do specjalisty, który będzie realizował nowe pomysły na wprowadzanie zmian w witrynie,

 • brak obaw o to czy poradzą sobie Państwo z prowadzeniem strony.

sklepy internetowe

Zakres usług wykonywanych w ramach

opieki nad stroną

Do administracji strony internetowej podchodzimy bardzo wszechstronnie. Naszym klientom oferujemy szeroki zakres usług, dzięki któremu nie muszą się o nic martwić, ponieważ cały proces opieki nad stroną realizujemy my. Dbamy o wszystko od najwyższego poziomu bezpieczeństwa i stabilności po zmiany graficzne.

Nasza szczegółowa oferta m.in. obejmuje:

Monitorowanie stabilności działania strony

W ramach administracji strony internetowej regularnie prowadzimy kontrole jej prawidłowego działania. Sprawdzamy pod kątem występowania ewentualnych błędów indeksowania w Google, a także możliwości wystąpienia zewnętrznych ataków oraz poprawności połączeń z innymi serwisami, jeżeli takie połączenia mają miejsce.

Wykonywanie kopii bezpieczeństwa

Regularne wykonywanie kopii zapasowych jest podstawowym działaniem zmierzającym do zapewnienia bezpieczeństwa danych ze strony. Dzięki niemu nawet w przypadku awarii szybko jesteśmy w stanie odtworzyć wszystkie informacje, które znajdowały się na stronie. Częstotliwość kopii bezpieczeństwa wykonywanych przez nas w procesie administracji stroną internetową zależy od tego, jak często jest ona aktualizowana.

Aktualizacja dodatków oraz wtyczek do CMS

Prawidłowa opieka nad stroną internetową wymaga regularnej aktualizacji dodatków oraz wtyczek do zastosowanego systemu zarządzania treścią (CMS). To jedno z kluczowych zagadnień w administracji strony internetowej. Aktualizacje pojawiają się bowiem regularnie. Czasem dotyczą poprawy bezpieczeństwa, czasem dodania kolejnych funkcjonalności, a czasem dostosowania danej wtyczki do nowej wersji silnika użytego przy tworzeniu strony. Stabilność działania witryny wymaga, by te zmiany były wprowadzane na bieżąco. Jeśli tak się nie dzieje, to może dochodzić do poważnych problemów. Wtyczki mogą nie pasować do siebie, co zawsze będzie zagrażało prawidłowemu wyświetlaniu strony.

Opieka nad stroną realizowana kompleksowo to z naszej strony właśnie również stały, codzienny monitoring pojawiania się nowych wersji silników, dodatków, a także wtyczek, które są następnie wprowadzane na strony naszych klientów. By mieć pewność, że wszystko zadziała prawidłowo, przed zastosowaniem zaktualizowanych wersji na administrowanych stronach internetowych najpierw testujemy je w poszukiwaniu ewentualnych błędów, które mogą wystąpić.

Wprowadzanie modyfikacji strony

Zapewniamy szybkie wprowadzanie wszelkich koniecznych zmian na stronie internetowej. Mogą one być związane z wprowadzaniem nowych usług firmowych czy zmianą całego profilu działalności. Dla nas to nie problem. Administracja stroną internetową to także wprowadzanie jej wszelkich modyfikacji dotyczących zarówno wyglądu, jak i wszystkich funkcjonalności witryny. Bierzemy to pod uwagę już podczas tworzenia strony i dzięki temu zawsze jesteśmy gotowi na wprowadzenie zmian według preferencji naszych klientów.

Cały czas podążamy też za trendami w tworzeniu stron internetowych. Obecnie standardem jest tworzenie stron responsywnych, czyli dostosowujących się do rozdzielczości urządzenia, na którym są przeglądane, choć jeszcze niedawno taką funkcję miały tylko nieliczne witryny. Nasza fachowa opieka nad stroną to także szybkie i elastyczne reagowanie na takie zmiany.

Pomoc w razie wystąpienia błędów

Stale dbamy o to, by strony internetowe naszych klientów działały prawidłowo, ale nie da się przewidzieć wszystkich problemów, które mogą się pojawić. W razie ich zaistnienia zapewniamy jednak bieżącą fachową pomoc naszych specjalistów, którzy zajmują się administracją strony internetowej.

Wprowadzanie nowych treści na stronę

Administracja strony Internetowej obejmuje również bardzo ważną opcję jaką jest wprowadzanie na nią nowych treści. To zadanie także każdy nasz klient może powierzyć nam, by mieć 100 % pewności, że po wprowadzeniu nowej zawartości nie wystąpią nieoczekiwane błędy.

Innowacyjność i Rozwój

Stale poszerzamy nasz zakres usług oraz każdego dnia znajdujemy nowe pomysły i innowacyjne rozwiązania, które wdrażamy dla naszych klientów.

Wiedza I doświadczenie

Tworzone przez nas strategie są efektem przemyślanych, precyzyjnych analiz oraz trafnych wniosków, popartych wieloletnim doświadczeniem naszego zespołu.

Profesjonalizm i Kompleksowość

W naszych działaniach marketingowych wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone, skuteczne i bezpieczne metody pozycjonowania stron internetowych.

Ile Kosztuje Administracja Strony Internetowej?

PAKIET BASIC

Zakres usług:

 • aktualizacja WordPress – 2 razy w miesiącu
 • aktualizacja motywu – 2 razy w miesiącu
 • aktualizacja wtyczek – 2 razy w miesiącu
 • tworzenie kopii zapasowych – 2 razy w miesiącu
 • aktualizacja treści strony internetowej – do 1 godzin pracy
 • administracja Google Search Console

 • wsparcie i doradztwo w rozwoju strony
 • monitoring witryny 24/7
 • czas odpowiedzi – do 24 godzin

899 zł / MIES.

PAKIET PREMIUM

Zakres usług:

 • aktualizacja WordPress – nielimitowana
 • aktualizacja motywu – nielimitowana
 • aktualizacja wtyczek – nielimitowana
 • dostosowanie strony do wytycznych google – 1 raz w miesiącu

 • tworzenie kopii zapasowych – 4 razy w miesiącu
 • aktualizacja treści strony internetowej – do 2 godzin pracy
 • prace programistyczne – do 2 godzin pracy

 • administracja Google Search Console

 • administracja Google Analytics
 • wsparcie i doradztwo w rozwoju strony
 • monitoring witryny 24/7
 • czas odpowiedzi – natychmiast

1499 zł / MIES.

Administracja Strony Internetowej

Zamów Indywidualną Wycenę! – Wypełnij Formularz.

WYŚLIJ ZAPYTANIE