fbpx
Pozycjonowanie stron www2019-10-25T18:57:38+02:00

Pozycjonowanie Stron Internetowych

Pozycjonowanie gwarancją wzrostu

Pozycjonowanie stron internetowych to gwarancja wzrostu ruchu na stronie www.

Wysokie pozycje w Google to zwiększenie zaufania do marki lub produktu.

Dzięki pozycjonowaniu strony www zyskasz ogromną przewagę nad konkurencją.

SEO idealna grupa docelowa

Pozycjonując stronę internetową docieramy do idealnej grupy docelowej.

Profesjonalny Audyt Strony

  • Twoja strona www będzie zgodna z wytycznymi Google

  • Twoja witryna przyjazna dla Google , dzięki temu wzrosną pozycje wyszukiwania oraz ruch na stronie

  • Skorzystasz z możliwości Google, pozyskasz bezpłatny ruch z fraz z tzw. długiego ogona

Content Marketing

  • Twoja marka będzie prezentowana w popularnych, wiarygodnych serwisach internetowych, np. onet.pl, interia.pl

  • Pokażesz swoim przyszłym i obecnym klientom wartościowe treści, a klienci zrewanżują się większym zaufaniem

  • Zyskasz w pozycjonowaniu strony dzięki wysokiej jakości linków, które będą kierowały do Twojej strony

  • Umieszczone treści o Twojej marce pojawią się wysoko w wynikach wyszukiwania Google, co zwiększy ruch do Twojej strony

Indywidualna Oferta Pozycjonowania Strony www

  • Otrzymasz indywidualną ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb

  • Wydane pieniądze spożytkujesz na działania, które przyniosą zamierzone korzyści

  • Wyeliminujemy zbędne wydatki

Pozycjonowanie

Stron Internetowych

od 799 zł

Zamów Bezpłatną Wycenę!

WYPEŁNIJ FORMULARZ

Innowacyjność i Rozwój

Stale poszerzamy nasz zakres usług oraz każdego dnia znajdujemy nowe pomysły i innowacyjne rozwiązania, które wdrażamy dla naszych klientów.

Wiedza i Doświadczenie

Tworzone przez nas strategie są efektem przemyślanych, precyzyjnych analiz oraz trafnych wniosków, popartych wieloletnim doświadczeniem naszego zespołu.

Profesjonalizm i Kompleksowość

W naszych działaniach marketingowych wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone, skuteczne i bezpieczne metody pozycjonowanie stron internetowych.

Często Zadawane Pytania (FAQ) – Pozycjonowanie

Czym jest pozycjonowanie?2018-02-02T18:09:38+01:00

Pozycjonowanie stron internetowych to działania mające na celu zwiększenie widoczności strony www w wynikach wyszukiwarek internetowych. Każdego dnia korzysta z niej miliony ludzi, dlatego tak istotne jest wyróżnienie się na tle całej konkurencji. Pozycjonowanie stron www (SEO) daje ogromną możliwość na wyszukanie Twojej strony. Im mocniej strona wypozycjonowana jest na wcześniej ustalone frazy (słowa kluczowe), tym wyżej pojawia się w wyszukiwarce Google. To daje większą szansę na odwiedzenie strony przez potencjalnych klientów.
Po więcej informacji zapraszamy na naszego firmowego bloga gdzie bardziej szczegółowo omawiamy ten temat w artykule „Co to jest SEO?”

Po jakim czasie są pierwsze efekty pozycjonowania strony?2019-01-23T17:50:15+01:00

Pierwsze efekty są widoczne już w pierwszych miesiącach. Począwszy od pierwszego dnia, pracujemy nad wzrostem strony w wynikach wyszukiwania oraz na zwiększeniu ruchu na stronę. Wykonujemy tylko sprawdzone, a zarazem bezpieczne działania, które przyniosą zamierzony efekt. Oprócz ustalonej wcześniej strategii, usuwamy błędy na stronie, zwiększamy czytelność i widoczność, tworzymy wizytówki Google, oraz kreujemy wizerunek firmy w mediach społecznościowych. Cały proces ma za zadanie zwiększyć ruch na stronie.

Jakie korzyści płyną z pozycjonowania i reklam Google?2018-01-25T00:28:22+01:00

Zarówno pozycjonowanie stron internetowych jak i reklamy Google są niezwykle ważne w skutecznym pozyskiwaniu nowych klientów. Dają możliwość wyróżnienie się na tle konkurencji i efektywne reklamowanie swoich produktów i usług. Tym samym pozwalają na lepsze dotarcie do klientów zdecydowanych na zakup.

W jakiej formie raportujecie swoje działania?2018-01-25T00:34:50+01:00

Nasi klienci otrzymują na koniec każdego miesiąca raport z wykonanych prac. W raportach, staramy się w prosty sposób przedstawić na co zostały wydane pieniądze i co klient zyskał.
Każdego dnia dbamy o bezpieczeństwo strony klienta i kontrolujemy efektywność działań, by były jak najlepsze.
Dodatkowo, jesteśmy w stałym kontakcie z klientem, lecz nie nadwyrężamy jego czasu i cierpliwości :)

Ile kosztuje pozycjonowanie?2018-02-15T10:41:41+01:00

Odpowiedź na to pytanie nie jest łatwe, ponieważ na cały proces pozycjonowania składa się wiele czynników. Aby otrzymać odpowiedź na to pytanie, najlepiej zwrócić się do nas po bezpłatną wycenę (wypełnij formularz lub napisz przez KONTAKT). W ofercie (wycenie), opiszemy w prosty sposób cały proces pozycjonowania podając wszystkie ceny.
Dodatkowo zapraszamy na nasz blog firmowy, gdzie szczegółowo odpowiadamy w artykule „Ile kosztuje pozycjonowanie?„. Tam poznasz konkretne ceny oraz dowiesz się jak przebiega cały proces.

FORMULARZ
Czy zakładacie wizytówki w mapach Google?2018-01-25T00:59:27+01:00

W ramach usługi pozycjonowania strony www tworzymy wizytówki w mapach Google. Jest to niezwykle ważne, ponieważ wielu potencjalnych klientów używa Google Maps do wyszukiwania firm we wskazanej okolicy. Lokalne wyniki wyszukiwania są ważną i integralną częścią pozycjonowania.

Czy zajmujecie się audytami SEO i wprowadzaniem optymalizacji?2018-01-25T00:56:41+01:00

Wykonujemy audyty i przeprowadzamy optymalizację witryn internetowych. Prawidłowa i zgodna z wytycznymi Google optymalizacja stron internetowych to jeden z ważniejszych elementów, który bardzo pozytywnie wpływa na pozycjonowanie strony www. Witryna, która została zoptymalizowana, będzie lepiej wypozycjonowana i dużo szybciej wyszukiwana przez potencjalnych klientów. W audytach wskazujemy błędy w zawartości strony jak i w jej budowie oraz podpowiadamy rozwiązania, które są zgodne z wytycznymi Google. W procesie audytu korzystamy tylko z profesjonalnych narzędzi m.in.: Majestic, Ahrefs, Senuto, Semstorm, Screaming Frog…

Czy można u Was liczyć na stałą i kompleksową obsługę?2018-02-05T20:00:19+01:00

Mamy świadomość jak ważna jest kompleksowa obsługa firm, dlatego codziennie mamy głowy pełne pomysłów oraz do wszystkich zleceń podchodzimy z pełnym zaangażowaniem. Indywidualne podejście oraz profesjonalizm i spójny wizerunek pozwalają nam na osiągnięcie zamierzonego celu i daje nam gwarancję sukcesu. Klienci zawsze mogą liczyć na naszą pomoc, przygotujemy strategię widoczności firmy w internecie, opracujemy kreację graficzną np. na potrzeby kampanii, przygotujemy projekty graficzne do kampanii outdoorowych oraz przeprowadzimy działania w obrębie marketingu internetowego: pozycjonowanie, Adwords, reklama w social mediach czy marketing szeptany. Więcej informacji w naszej OFERCIE.

Między innymi zapraszamy klientów z miast: Katowice, Mikołów, Tychy, Gliwice, Zabrze, Bytom, Rybnik, Chorzów, Ruda Śląska, Sosnowiec, Żory, Tarnowskie Góry, Knurów, Toszek, Będzin, Dąbrowa Górnicza, Jaworzno, Mysłowice, Piekary Śląskie, Pszczyna, Racibórz, Siemianowice Śląskie, Świętochłowice, Siemianowice, Kędzierzyn-Koźle, Warszawa.

Pozycjonowanie Stron Internetowych

Zamów Indywidualną Wycenę! – Wypełnij Formularz.

FORMULARZ