fbpx
Strony Internetowe2020-08-20T14:49:35+02:00

Projektowanie Stron Internetowych
i Sklepów

strony www responsywność

Posiadają cechę responsywności (RWD), dzięki czemu dostosowują się do rozdzielczości urządzenia.

strony www inteligentne rozwiązania

Mają inteligentne rozwiązania, które nie sprawią problemu nawet tym, którzy z Internetem mają kontakt od święta.

Przechodzą proces optymalizacji pod kątem wyszukiwarki Google, zyskując w niej wysokie pozycje.

Przygotowane przez wykwalifikowanych specjalistów z ogromną wiedzą i doświadczeniem.

Projekt Strony Internetowej w WhiteNet

TWOJA STRONA WWW

Protfolio – Strony www i Sklepy Internetowe

ZOBACZ POZOSTAŁE

Bezpłatna Wycena
Strony Internetowej

Ekspresowa Wycena Strony – Kalkulator

Ile Kosztuje Strona Internetowa lub Sklep?

ZACZYNAMY!

Innowacyjność i Rozwój

Stale poszerzamy nasz zakres usług oraz każdego dnia znajdujemy nowe pomysły i innowacyjne rozwiązania, które wdrażamy dla naszych klientów.

Wiedza i Doświadczenie

Tworzone przez nas strategie są efektem przemyślanych, precyzyjnych analiz oraz trafnych wniosków, popartych wieloletnim doświadczeniem naszego zespołu.

Profesjonalizm i Kompleksowość

W naszych działaniach marketingowych wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone, skuteczne i bezpieczne metody pozycjonowanie stron internetowych.

Często Zadawane Pytania (FAQ) – Strony Internetowe

Ile trwa przygotowanie strony?2018-02-01T17:05:29+01:00

Niemożliwe jest określenie ram czasowych przygotowania strony internetowej, ponieważ każdy projekt jest szacowany indywidualnie i zależy od wielu czynników. Zawsze staramy się ten czas skrócić do minimum, jednak w dużej mierze zależy on od szybkości współpracy i ilości zadań.
Po ustaleniach i przeanalizowaniu ilości prac podamy konkretny termin ukończenia strony.
Na podstawie wykonanych stron www i sklepów internetowych możemy powiedzieć,  że małe projekty kończymy w ciągu 14 dni roboczych, natomiast sklepy i bardzie rozbudowane strony do maks 30 dni roboczych.

Czy wykonujecie strony w innych językach?2018-02-01T17:09:29+01:00

Tak, realizujemy również strony w różnych językach. Nasza Agencja współpracuje z tłumaczami, którzy wykonują tłumaczenia przysięgłe, techniczne oraz zwykłe.

Czy mogę liczyć na wsparcie po zakończeniu budowy strony?2019-10-25T10:21:35+02:00

Oczywiście. Nigdy nie zostawiamy klientów samym sobie. Po wykonaniu i uruchomieniu strony, zawsze przeprowadzamy szkolenie z użytkowania CMS.
Dodatkowo zawsze mogą Państwo liczyć na naszą pomoc, doradztwo marketingowe, techniczne, zaktualizowanie strony, czy w przyszłości jej przebudowę.
Wielu klientów korzysta z naszej usługi opieki nad stroną, dzięki której strona jest zawsze aktualna i bezpieczna. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Administracja Stroną Internetową

Czy mogę samodzielnie dodawać kolejne podstrony?2020-01-05T20:42:03+01:00

Tak, CMS jest do tego dostosowany i w bardzo prosty sposób będzie można dodać kolejną lub kolejne podstrony. Można samodzielnie zarządzać kolejnością, ukrywać kiedy nie są potrzebne lub ustawiać czas ich publikacji. To tylko niewielka część możliwości…

Czy mogę liczyć na pomoc w przygotowaniu tekstów na stronę?2018-02-01T17:17:02+01:00

Tak. W naszej Agencji posiadamy copywriterów, którzy pomogą w opracowaniu tekstów na stronę internetową Trzeba jednak pamiętać, że dobrze przygotowane teksty nie obejdą się bez Państwa zaangażowania.

Ile kosztuje strona internetowa?2019-06-27T16:12:37+02:00

Na koszt budowy strony internetowej składa się wiele czynników i trudno jest jednoznacznie określić cenę. Zawsze staramy się dostosować projekt do indywidualnego zapotrzebowania klienta, oraz optymalizować koszty do minimum wykluczając to co zbędne a powoduje wzrost kosztów produkcji strony internetowej.
Aby otrzymać odpowiedź na to pytanie, najlepiej zwrócić się do nas po bezpłatną wycenę, lub skorzystać z kalkulatora, który po zaznaczeniu kilku opcji poda nam koszt projektu strony internetowej.
Dodatkowo zapraszamy na nasz firmowy blog, gdzie szczegółowo opisujemy w artykule „Ile Kosztuje strona www„. Tam opisujemy rozwiązania oraz przykładowe ceny.

KALKULATOR – WYCENA STRONY
Go to Top