Ile Kosztuje Pozycjonowanie Strony?

  • ile kosztuje pozycjonowanie strony www

Ile Kosztuje Pozycjonowanie Strony?

2018-09-19T09:03:10+00:0023.01.2018 (aktualizacja 19.09.2018)|Tagi: , , , , , , |

Średnie ceny rynkowe pozycjonowania wahają się od 30 zł – 6000 zł miesięcznie. Różnica w wielkości kwoty za pozycjonowanie strony internetowej lub sklepu wynika głównie ze sposobu, w jaki jest wykonywana.
W pozycjonowaniu można działać bezpiecznie i zgodnie z wytycznymi Google, co przełoży się na konkretny efekt. Albo szybko, nieetycznie i z prawie 100 procentową pewnością otrzymania kary lub całkowitym usunięciem witryny z wyszukiwarki Google.

Skracając:
kupując pozycjonowanie poniżej kwoty 400zł/miesięcznie masz duże prawdopodobieństwo, że Twoja strona internetowa otrzyma karę lub zostanie usunięta z wyników wyszukiwania. Odpowiedzialne i solidne Agencje Marketingowe mają ceny w granicach od 2500 zł do 6000 zł.

Tanie Pozycjonowanie Strony www

Firmy oferujące pozycjonowanie strony internetowej do 400zł to prawie 80% rynku informatycznego. W większości przypadków ceny wahają się między 100-200 zł. Takie kwoty powinny dać Ci do myślenia… Jak można świadczyć poważną usługę marketingową przez cały miesiąc w cenie jednej wizyty w dobrej restauracji.
W tym przypadku pozycjonowanie strony www lub sklepu internetowego opiera się na wpisaniu adresu Twojej strony w programach, które automatycznie przeszukują internet w celu umieszczenia odnośnika do Twojej strony, gdzie tylko się da (fora, komentarze).
Google każdy taki odsyłacz traktuje, jako polecenie Twojej strony.

Wyobraź sobie sytuację:
Jest forum gdzie matki rozmawiają o niemowlakach, a tu naraz pojawia się komentarz, który wspomina o firmie sprzedającej np. stal…

Ta metoda miała sens jeszcze w niedalekiej przeszłości, dzisiaj jest traktowana przez Google, jako nienaturalne manipulowanie wynikami wyszukiwania. Bez większego problemu algorytmy Google wychwytują takie sytuację i takie działania kończą się karą i nie wyświetlaniem Twojej strony www lub sklepu w wyszukiwarce.
Kończy się to tak, że firma taka zrzuca na Ciebie winę i np. domaga się kary za złamanie warunków umowy lub wycofuje się z działań pozostawiając Tobie spory problem.
Oni się Tobą nie będą przejmować, na Twoje miejsce na pewno ktoś się znajdzie…

Bezpieczne Pozycjonowanie Strony Internetowej z WhiteNet

To bardzo złożony proces, który składa się z wielu czynników. Głównym aspektem bezpiecznego pozycjonowania stron www to przede wszystkim naturalność. Wszystkie działania mają wyglądać naturalnie i nie wskazywać na własne działania pozycjonujące.
Kolejne, równie ważne cechy pozycjonowania to Content Marketing (Co to jest Content Marketing?) i optymalizacja Twojego serwisu internetowego pod wytyczne Google.

Możesz to zobaczyć na modelowej infografice poniżej, gdzie przedstawione są wszystkie etapy wraz z rozbiciem cenowym.
Przygotowaliśmy ją na podstawie naszej oferty, którą proponujemy naszym klientom.

ile kosztuje pozycjonowanie

W naszej Agencji Interaktywnej WhiteNet nie mamy stałej ceny za pozycjonowanie, ponieważ każdą ofertę przygotowujemy indywidualnie, w zależności od potrzeb klienta. W pozycjonowaniu strony internetowej czy sklepu, zawsze stawiamy na bezpieczeństwo witryny klienta i jego zadowolenie.

Nie traktuj powyższego jako informacji wymijającej od odpowiedzi na pytanie „ile kosztuje pozycjonowanie?”, ponieważ bardzo trudno podać konkretną cenę nie znając zupełnie przyszłego klienta. Jedyna informacja jaką możemy podać na podstawie klientów, których już obsługujemy to że cena za pozycjonowanie rozpoczyna się od 499 zł miesięcznie.

Mamy wypracowaną i sprawdzoną technikę pozycjonowania stron www, którą cały czas udoskonalamy i dostosowujemy do coraz to nowszych wytycznych Google. Nasi specjaliści od pozycjonowania stale testują nowe rozwiązania, aby później zastosować je u naszych klientów. Dzięki temu ich strony www oraz sklepy internetowe zdobywają nowych klientów oraz zwiększają zyski.

Jeśli interesuje Cię pozycjonowanie sklepu internetowego lub strony internetowej zapraszamy do zapoznania się z ofertą, a następnie do odwiedzenia zakładki Kontakt i wysłania zapytania lub po prostu zadzwoń. Możesz również wypełnić formularz poniżej.
Dołożymy wszelkich starań, aby oferta dla Ciebie była dogodna finansowo i spełniała Twoje oczekiwania.

Pozycjonowanie Stron Internetowych

Zamów Indywidualną Wycenę! – Wypełnij Formularz.

FORMULARZ